Co jest ważne przy wyborze programu partnerskiego ?

Strona główna » Co jest ważne przy wyborze programu partnerskiego ?

 

Wiele osób chce zarabiać w internecie a właściwie dorobić sobie w internecie. Nie chodzi tu o wielki zarobek lecz o dodatkowe kilkaset złotych, które można przeznaczyć na jakieś przyjemności. W wielu miejscach internetu pod hasłem jak zarabiać w internecie wymieniane są programy partnerskie. Jest ich dość dużo a więc nasuwa się pytanie czym sie kierować przy wyborze najlepszych programów.

 

programy partnerskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsza zasada to nie inwestuj swoich pieniędzy. czasami "pod płaszczykiem" programu partnerskiego ukrywane są piramidy finansowe, które prawnie są zakazane. Namawiają do zakupu vouchera lub zainwestowania jakiejś kwoty aby niebawem zarobić wielkokrotnie więcej. Jedni próbują wykorzystać innych. Nie zapisuj się też do programów w których wymagana jest zgoda na przesyłanie materiałów marketingowych, ofert czy reklam. Często chodzi im aby skłonić Cię do zakupu jakiego produktu bądź przekazać odpłatnie Twój adres email innym firmom.

 

Należy również pomijać produkty, których cena jest niska i nie są one bardzo popularne. Generując jednostkową sprzedaż w skali miesiąca niezbyt prędko otrzymasz wynagrodzenie.

 

jaki wybrać program partnerskiWybieraj programy partnerskie w których

  • promowany produkt może mieć popyt
  • promowany produkt ma stosunkową wysoką cenę
  • prowizja jest wysoka (minimum 20%)
  • czas ważności plików cookies jest dłuższy niż 30 dni
  • materiały promocyjne skłaniają do zakupu

 

Ważne jest aby fitmy tworzące programy partnerskie faktycznie dawały partnerom możliwość uzyskania godziwego zysku.