Tani minilab cyfrowy

Strona główna » Tani minilab cyfrowy

 

fotoksiążka najtaniej

"fotoksiążka najtaniej" to popularne hasło poszukiwań w internecie

Czy produkt sprzedawany najtaniej może być naprawdę bardzo dobrej jakości ? Lepiej spojrzeć racjonalnie i zamówić zaprawdę dobrej jakości fotoksiążkę tutaj http://www.szablony.in/ .  Przekonaj się jak łatwo dzięki tej stronie można otrzymać fotoksiążkę bez konieczności tracenia czasu na jej projektowanie.

 

 

 

Z drugiej strony światowy rynek usług fotograficznych odchodzi już od minilabów chemicznych i przenosi się na minilaby termosublimacyjne . W minilabach tych produkcja zdjęć bazuje na wykorzystaniu profesjonalnych drukarek termosublimacynych o dużej wydajności. W minilabach termosublimacyjnych nie wogóle chemii fotograficznej. Są natomiast drukarki i komputer nimi zarządzający i sterujący drukiem zdjęć.  Minilab termosublimacyjny można połączyć z dodatkowymi urządzeniami zewnętrznymi takimi jak  plotery, fotokioski czy inne specjalistyczne drukarki. Przykładem takiego zestawu / systemu jest minilab Kodak APEX. Minilab ten cieszy się ogromnym powodzeniem w Europie Zachodniej i w USA. Niestety za wygodę, nowoczesność i rozwijaną intensywnie technologię trzeba zapłacić trochę więcej niż za używany minilab chemiczny choć w przypadku minilaba japońskiego Nexlab różnica ta nie jest zbyt duża.


Co zrobić gdy kogoś nie stać na minilab Fuji Frontier , Noritsu a nawet Kodak APEX ? Czy ma jakąś inną alternatywę oprócz używnego minilaba chemicznego ? Nie każda firma potrzebuje super tanich zdjęć cyfrowych gdyż tylko niektórzy prowadzą wywoływanie zdjęć cyfrowych.

 

fotoksiążka najtaniejTak. Przy małych przerobach doskonałą alternatywą dla używanego minilaba jest zestaw skaładający się z 2-ch, 3-ch profesjonalnych drukarek termosublimacyjnych takich jak drukarki DNP DS40 i DNP DS80 zarządzanych wspólnym programem komputera sterującego.

 

Korzyści wynikające z zastosowania takiego a zarazem tańszego rozwiązania są następujące:
- niższy koszt inwestycji niż w przypadku używanego minilaba
- gwarancja wysokiej jakości zdjęć nawet przy bardzo małej ich ilości
- powtarzalność zdjęć niezależna od przerobu
- brak kosztów serwisowych lub bardzo znikome
- brak chemii fotograficznej i obowiązków z niej wynikających
- przy małej ilości zdjęć szybszy zwrot nakładów inwestycyjnych


Rozwiązania tego nie poleca się dla zakładów fotograficznych posiadających przeroby powyżej 1000 zdjęć dziennie.

 

Niezależnie od posiadania minilaba Fuji Frontier, Noritsu lub jakiego innego warto pomyśleć o wdrożeniu usług wykonywanych w kooperacji. Aktualnie najdynamiczniej rozwijającą się usługą jest fotoksiążka czasami nazywana jako fotobook, photobook lub fotoalbum. Tak naprawdę jest to album z zadrukowanymi stronami naszymi zdjęciami.